Верифікований профіль
4
Роки досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (1)

  • Street home
    37 000 $
    402 $/м²

    Надвірнянська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    92 / 44 / 9 м²
    2 поверхи
    4 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продам двоповерховий будинок з ділянкою у садівничому товаристві "Смерічка" (Черніїв) Будинок з шлакоблоку площею 92 м2 та земельна ділянка 4,5сотих. Високий монолітний фундамент. Сучасна огорожа. На першому поверсі одна кімната на 24 м2 коридор 7м2 та кухня 9м2. На другому можна зробити дві кімнати + горище на 20м2. Поруч залитий фундамент для продовження будівництва на 30 м2 з підвальним приміщенням 3 на 4 м. Вікна металопластикові. Світло у будинку Є. Під'їздна дорога -насипна. Поруч озеро для відпочинку.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.